Christmasgifts

Święta to czas dzielenia się tym, co najlepsze. Wybierz wyjątkowy prezent dla bliskiej osoby i wesprzyj w ten sposób dzieci w lokalnych społecznościach. Nasza największa dotychczas charytatywna kolekcja jest już dostępna w sklepach, a każdy zakupiony produkt wspiera inicjatywy Stowarzyszenia WIOSNA.

Gwiazdkowe puzzle, przytulne piżamy, cudowne ozdoby choinkowe, kolorowe skarpetki i wiele więcej fantastycznych pomysłów na prezent! Minimum 6,00 zł ze sprzedaży każdego artykułu przekazujemy na rzecz Akademii Przyszłości Stowarzyszenia WIOSNA.

Image
639309-642900_TK_PL_CR_Landing-page_TK_3Column_1080px_1
Image
TK_3Column_1080px_2
Image
639309-642900_TK_PL_CR_Landing-page_TK_3Column_1080px_3

Od 2014 roku wspólnie z naszymi klientami w TK Maxx Polska zebraliśmy już ponad 4,3 miliona złotych na rzecz Akademii Przyszłości Stowarzyszenia WIOSNA, która pomaga dzieciom w lokalnych społecznościach rozwijać swój potencjał poprzez programy mentorskie. Do tej pory program ten objął opieką i pomógł rozwinąć skrzydła 4500 dzieciom.

Akademia Przyszłości realizuje indywidualny program edukacji i mentoringu dla dzieci, który pomaga budować poczucie własnej wartości oraz wyposaża w zasoby i pozytywne doświadczenia, które przyniosą im korzyści w dorosłym życiu.

W Polsce mieszkają dzieci, które nie wierzą w siebie – z Waszą pomocą możemy to zmienić.

Znajdź najbliższy TK Maxx

Dowiedz się więcej o naszych partnerach charytatywnych

Image
Info icon

Informacja dotycząca bezpieczeństwa

Wycofanie produktu -Świąteczny klips do smoczka i gryzak firmy Lila & Jack

Wycofanie produktu - Książeczki Rainbow Road Books

Wycofanie produktu - Biscotti Darlings

Co możesz kupić w TK Maxx?

Image
whats in store image