Najczęściej Zadawane Pytania

Często Zadawane Pytania

Kliknij tutaj, aby przejść do naszego lokalizatora sklepów.

Przykro nam, ale jest to niemożliwe. Sklep TK Maxx otrzymuje aż kilka dostaw towaru tygodniowo z tysiącami artykułów. Ten szybko zmieniający się asortyment pozwala klientom na poszukiwanie „skarbów” – co tak bardzo kochają. Oznacza jednak też, że nie jesteśmy w stanie oferować usługi namierzania produktów. Jeśli jakiś towar wpadnie Ci w oko, łap okazję! Nie trzymamy w magazynie dodatkowych sztuk produktów wystawionych na salę sprzedaży. Chwytaj więc towar, póki jest jeszcze dostępny! To właśnie sprawia, że zakupy u nas są tak niezwykłe.

Kliknij tutaj, aby przejść do sekcji Polityka zwrotów.

Tak. Karty upominkowe można nabyć w sklepie i w internecie. Kliknij tutaj, aby przejść do sklepu online.

Nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na indywidualne zgłoszenia, na przykład zapytania o projekty dla studentów, radzimy więc odwiedzić naszą stronę internetową, na której znajdziesz mnóstwo ciekawych informacji. Kliknij na link na dole strony, aby przejść do sekcji TJX Companies, lub O nas.

Kliknij tutaj, aby przejść do sekcji Praca.

Bądź czujny i gotowy działać szybko. Chwyć za koszyk i wrzucaj do niego to, co od razu wpadnie Ci w oko. Wszyscy doświadczeni klienci wiedzą dobrze, że im częściej odwiedzasz sklepy TK Maxx, tym więcej fantastycznych marek w atrakcyjnych cenach znajdujesz. Kliknij tutaj, aby przejść do sekcji Sekrety udanych zakupów.

Image
Info icon

Informacja dotycząca bezpieczeństwa

Wycofanie produktu -Ładowarki bezprzewodowe

Zamów newsletter