Fundacja

Image
Foundation hero desktop
Image
Foundation hero mobile
Image
Infographics
Image
infographic

Nazwisko pracownika: Kamilla Małecka
Nazwa organizacji charytatywnei: Fundacja Wcześniak Rodzice-Rodzicom

"Misja organizacji charytatywnej: The Premature Parents Foundation to fundacja założona przez rodziców wcześniaków, działająca na ich rzecz. Fundacja pomaga rodzicom zrozumieć, co to znaczy „być wcześniakiem" oraz „rodzicem wcześniaka".

Dlaczego pracownik/pracownica potrzebuje wsparcia: Jestem mamą bliźniąt urodzonych przedwcześnie (w 32. tygodniu ciąży). Wszystko to, z czym miałam do czynienia w pierwszych dniach ich życia, poczucie bezradności, ale też brak wiedzy na temat bycia mamą wcześniaków, to aspekty macierzynśtwa, o których nie można preczytać w „zwykłych" poradnikach... Fundacja na rzecz wcześniaków RR wspomaga rodziców w radzeniu sobie z problemem wcześniactwa, pomaga przyzwyczaić się do nowych okoliczności i stawić czoła wyzwaniom i sytuacjom tak odmiennym od ich planów i marzeń, a także daje możliwość rozmowv z innvmi rodzicami wcześniaków."

Image
TK_Static2ColumnD_1080

Nazwisko pracownika: Urszula Kubaczka
Nazwa organizacji charytatywnei: Fundacja Iskierka

CELE STATUTOWE FUNDACJI ISKIERKA

  • pomoc, w tym pomoc społeczna, dla dzieci i młodzieży chorujących na nowotwory oraz dla ich rodzin,
  • promowanie i ochrona zdrowia oraz ratowanie ¿ycia dzieci,
  • wspieranie oraz realizacja inicjatyw zdrowotnych,
  • edukacyjnych i charytatywnych,
  • promowanie zatrudnienia i aktywizacji zawodowej grup wykluczonych

Dlaczego pracownik/pracownica pragnie wspierać: Podczas mojego pobytu z synem w szpitalu specjalistycznym w Katowicach miałam okazję zobaczyć uśmiech, jaki działania fundacji wywołują na twarzach podopiecznych i dzieci, które aktualnie tam przebywały. Tego dnia był akurat „Dzień Niedźwiedzia". Do szpitala przyjechali ludzie z fundacji i każdemu dziecku wręczyli pluszowego misia. Ten mały gest tak wiele dla nich znaczył. Fundacja działa i pomaga w bardzo szerokim zakresie, ale nawet tak drobne gesty są niezwykle cenne zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców.

Image
TK_Static2ColumnC_1080px
Image
crescent
Image
crescent
Image
Info icon

Informacja dotycząca bezpieczeństwa

Wycofanie produktu -Miski marki Joules

Wycofanie produktu -Ładowarki bezprzewodowe

Zamów newsletter