Lokalne Społeczności

Internal Hero Banner Image

Nasza społeczność

Naszym celem jest pomoc potrzebującym dzieciom i młodzieży w lokalnych społecznościach, zwłaszcza tym zmagającym się z trudnościami zdrowotnymi, edukacyjnymi lub bytowymi. Dlatego wspieramy partnerskie organizacje charytatywne na szczeblu lokalnym i krajowym.

Pomagamy dzieciom uwierzyć w siebie

TK Maxx współpracuje z Akademią Przyszłości Stowarzyszenia WIOSNA, z dumą wspierając działania na rzecz dzieci w lokalnych społecznościach w całej Polsce. Od 2014 roku wspólnie z naszymi klientami pomogliśmy ponad 4500 dzieciom rozwijać swój potencjał. Od roku 2014 zebraliśmy na rzecz Stowarzyszenia WIOSNA ponad 4.3 miliony złotych. Zebrane środki wspomagają Akademię Przyszłości.
Akademia Przyszłości realizuje indywidualny program edukacji i mentoringu dla dzieci, by pomóc im rozwijać swój potencjał. Celem jest budowanie poczucia własnej wartości u dzieci, a Akademia wyposaża je w zasoby i pozytywne doświadczenia, które przyniosą im korzyści w dorosłym życiu.

Program Akademii Przyszłości przygotowano tak, aby mogły do niego dołączyć ukraińskie dzieci, które osiedliły się w Polsce, zmuszone do ucieczki przed wojną.

Razem możemy pomóc dzieciom uwierzyć w siebie. Zapoznaj się z naszym asortymentem produktów i weź udział w sklepowych akcjach zbierania funduszy.

ZNAJDŹ NAJBLIŻSZY SKLEP

Image
Childrens day

Wspieramy społeczności przez zrównoważony handel

Nasz Program Zrównoważonego Handlu, zapoczątkowany w 2011 roku obejmuje ponad 4000 lokalnych mieszkańców w odległym regionie Rwenzori w zachodniej Ugandzie.

Jego celem jest pomoc rodzicom w zapewnieniu swoim dzieciom edukacji na szczeblu podstawowym.

Osiągamy to pomagając rodzicom zwiększyć dochody z produkcji i sprzedaży kawy, kakao, bawełny i rękodzieła.

Z dumą oferujemy te produkty w naszych sklepach i online w ramach kolekcji „Stworzone, by czynić dobro”.

Image
TK_Static2ColumnACD_1080px
Image
Info icon

Important Safety Notice

Product Recall - RED5 2M LED strip lights

Product Recall - Urban Balcony foldable hanging chair

Zamów newsletter