Lokalne Społeczności

Internal Hero Banner Image

Nasza społeczność

Naszym celem jest pomoc potrzebującym dzieciom i młodzieży w lokalnych społecznościach, zwłaszcza tym zmagającym się z trudnościami zdrowotnymi, edukacyjnymi lub bytowymi. Dlatego wspieramy partnerskie organizacje charytatywne na szczeblu lokalnym i krajowym.

Pomagamy dzieciom uwierzyć w siebie

TK Maxx współpracuje z Akademią Przyszłości Stowarzyszenia WIOSNA, z dumą wspierając działania na rzecz dzieci w lokalnych społecznościach w całej Polsce. Od 2014 roku wspólnie z naszymi klientami pomogliśmy ponad 4500 dzieciom rozwijać swój potencjał. Od roku 2014 zebraliśmy na rzecz Stowarzyszenia WIOSNA ponad 4 miliony złotych. Zebrane środki wspomagają Akademię Przyszłości.
Akademia Przyszłości realizuje indywidualny program edukacji i mentoringu dla dzieci, by pomóc im rozwijać swój potencjał. Celem jest budowanie poczucia własnej wartości u dzieci, a Akademia wyposaża je w zasoby i pozytywne doświadczenia, które przyniosą im korzyści w dorosłym życiu.

Program Akademii Przyszłości przygotowano tak, aby mogły do niego dołączyć ukraińskie dzieci, które osiedliły się w Polsce, zmuszone do ucieczki przed wojną.

Razem możemy pomóc dzieciom uwierzyć w siebie. Zapoznaj się z naszym asortymentem produktów i weź udział w sklepowych akcjach zbierania funduszy.

ZNAJDŹ NAJBLIŻSZY SKLEP

Image
Childrens day
Image
Info icon

Important Safety Notice

Product Recall - RED5 2M LED strip lights

Product Recall - Urban Balcony foldable hanging chair

Zamów newsletter