Bezpieczne Zakupy

Image
TK_PL_HHBanner_Full_1420x600
Image
TK_PL_Mob_HHBanner_760x1100

Poszukiwacze markowych skarbów, już czas! Jak zawsze dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Wam bezpieczeństwo podczas zakupów w naszych sklepach.

Chcąc dowiedzieć się w jaki sposób umożliwiamy bezpieczne zakupy w naszych sklepach, czytaj dalej.

Tutaj możesz sprawdzić godziny otwarcia sklepu w swojej okolicy, a na pewno z przyjemnością przyjmiesz wiadomość, że rozszerzyliśmy naszą politykę zwrotów. Sprawdź tutaj.

Poszukiwacze markowych skarbów, czekamy!

Bezpieczeństwo jest naszym priorytetem

Skupiliśmy się na trzech kluczowych aspektach w zgodzie z aktualnymi zaleceniami rządu:

1. Wspieranie praktyk ochrony osobistej u naszych pracowników

2. Wdrażanie procedur dystansowania społecznego

3. Rozszerzony system sprzątania naszych sklepów i obiektów oraz dezynfekcja sprzętu

Niektóre z wprowadzonych zmian obejmują udostępnienie odpowiedniego wyposażenia naszemu personelowi zgodnie z wymaganiami o bezpieczeństwie pracy. W tym zapewnienie możliwości częstego mycia i dezynfekcji rąk przez cały dzień, odpowiednia organizacja czasu pracy i aranżacja przestrzeni sklepowych w celu umożliwienia pracownikom utrzymania bezpiecznego dystansu społecznego, a także rozszerzony system sprzątania naszych sklepów i obiektów.

Udoskonaliliśmy również procedury czyszczenia i odkażania naszych sklepów i sprzętu, a przy wejściu umieściliśmy stacje do dezynfekcji rąk. Jeśli to możliwe, naszych klientów prosimy o dokonywanie płatności bezdotykowo. Aby ułatwić dokonywanie transakcji bezdotykowych, tymczasowo podnieśliśmy limit tych transakcji. Ponadto, zgodnie z wymogami władz lokalnych, prosimy wszystkich klientów o zakrywanie ust i nosa podczas zakupów w naszych sklepach.

Ograniczenia liczby klientów w sklepach, windach i przymierzalniach

Zgodnie z wytycznymi rządowymi musimy ograniczyć liczbę klientów robiących zakupy w sklepie w danym czasie. Przykro nam, jeśli oznacza to, że na wejście do sklepu trzeba będzie poczekać w kolejce. Także liczba osób używających wind będzie ograniczona, a sklepowe przymierzalnie pozostaną na pewien czas zamknięte.

Pytania dotyczące zwrotów

Jeśli miałeś problem ze zwrotem swoich produktów w czasie zamknięcia naszych sklepów, z przyjemnością informujemy o rozszerzeniu polityki zwrotów tutaj.

Obsługa klienta

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Przypominamy, że zespół obsługi klienta pracuje zdalnie i odpowiadanie na połączenia może zajmować trochę więcej czasu. Obecnie najlepszym sposobem skontaktowania się z nami jest e-mail. Więcej danych do kontaktu znajdziesz tutaj.

Image
Info icon

Informacja dotycząca bezpieczeństwa

Wycofanie produktu -Ładowarki bezprzewodowe

Zamów newsletter