O nas

Zapraszamy

do świata

TK Maxx

O nas

TK Maxx to sieć sklepów oferująca szeroki wybór ubrań damskich, męskich, dziecięcych oraz butów, akcesoriów i dodatków dla domu modnych marek – wszystko w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. Koncepcja firmy opiera się na unikatowym modelu off-price, który polega na sprzedaży produktów znanych marek i projektantów w okazyjnych cenach. TK Maxx jest częścią spółki TJX Europe, która posiada obecnie 540 sklepów w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Polsce, Niemczech i Austrii. Spółką macierzystą jest TJX Companies, Inc. z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, posiadającą 4000 sklepów w 9 krajach.

JAK ZROBIĆ

UDANE ZAKUPY

Bądź na bieżąco

Dreszczyk emocji...

Jeśli kochasz znane marki i unikatowe designerskie skarby, to właśnie trafiłeś do prawdziwego raju stylowych okazji.  W TK Maxx upolujesz stylowe perełki znanych marek – ubrania dla kobiet, mężczyzn i dzieci, kosmetyki, buty, dodatki i artykuły domowe do 60% taniej*. Dzięki okazyjnym cenom i nowym dostawom aż kilka razy w tygodniu, gwarantujemy naszym klientom szalone możliwości każdego dnia. Warto wpadać do TK Maxx jak najczęściej – zakończone sukcesem poszukiwanie skarbów to radość, jakich mało.   

Dlaczego jesteśmy inni niż wszyscy...

  • Tysiące ubrań znanych marek i projektantów, których nie znajdziesz nigdzie indziej

 

  • Do 60% taniej od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie  
  • Nasi kupcy przemierzają cały świat w poszukiwaniu najlepszych okazji 
  • Maksymalnie uproszczony model sprzedaży = oszczędności dla Ciebie 
  • Nie trzymamy produktów w magazynach (wszystko co mamy, widzisz w sklepie) 
  • 28 dni na zwrot. Bez problemu! 
  • Nowe dostawy aż kilka razy w tygodniu 

SZANUJEMY RÓŻNORODNOŚĆ

W TJX Europe wierzymy, że różnorodność doświadczenia, płci, wieku, pochodzenia, światopoglądu i przekonań stanowi cenną wartość.  Różnorodność nie jest dla nas tylko pustym hasłem – to coś, co z dumą wdrażamy w życie. Odpowiedzialność biznesową bierzemy na poważnie.  Traktowanie wszystkich naszych klientów i pracowników z należytym szacunkiem to dla nas absolutna podstawa. Wszędzie, gdzie działamy, staramy się tworzyć środowisko oparte na pełnej integracji, odzwierciedlając w ten sposób różnorodność naszych klientów  na całym świecie – dowiedz się więcej na ten temat  tutaj. 

OSTRZEŻENIE O ALERGENACH
Wycofanie produktu - Keats London Vegan Irish Cream Truffles
Wycofanie produktu - Gardeners Eden Blue Egg Chair PL

Kochasz znane marki i unikatowe skarby w świetnych cenach?

W TK Maxx upolujesz stylowe perełki znanych marek – ubrania dla kobiet, mężczyzn i dzieci, kosmetyki, buty, dodatki i produkty dla domu do 60% taniej*. Sklepy TK Maxx czekają na Ciebie!
Znajdź swój sklep >