O Nas

Zapraszamy 
do świata 
TK Maxx

Image
TK_PL_IHB

O nas

TK Maxx to sieć sklepów oferująca szeroki wybór ubrań damskich, męskich, dziecięcych oraz butów, akcesoriów i dodatków dla domu modnych marek – wszystko w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. Koncepcja firmy opiera się na unikatowym modelu off-price, który polega na sprzedaży produktów znanych marek i projektantów w okazyjnych cenach. TK Maxx jest częścią spółki TJX Europe, która posiada obecnie 540 sklepów w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Polsce, Niemczech i Austrii. Spółką macierzystą jest TJX Companies, Inc. z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, posiadającą 4000 sklepów w 9 krajach.

Image
About-Us_Tabitha-in-Salon_PL_2.jpeg
Image
get insider access

Bądź na bieżąco

Dreszczyk emocji...

Jeśli kochasz znane marki i unikatowe designerskie skarby, to właśnie trafiłeś do prawdziwego raju stylowych okazji. W TK Maxx upolujesz stylowe perełki znanych marek – ubrania dla kobiet, mężczyzn i dzieci, kosmetyki, buty, dodatki i artykuły domowe do 60% taniej*. Dzięki okazyjnym cenom i nowym dostawom aż kilka razy w tygodniu, gwarantujemy naszym klientom szalone możliwości każdego dnia. Warto wpadać do TK Maxx jak najczęściej – zakończone sukcesem poszukiwanie skarbów to radość, jakich mało.

Dlaczego jesteśmy inni niż wszyscy...

Tysiące ubrań znanych marek i projektantów, których nie znajdziesz nigdzie indziej.

Do 60% taniej od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie

Nasi kupcy przemierzają cały świat w poszukiwaniu najlepszych okazji

Maksymalnie uproszczony model sprzedaży = oszczędności dla Ciebie

Nie trzymamy produktów w magazynach (wszystko co mamy, widzisz w sklepie)

28 dni na zwrot. Bez problemu!

Nowe dostawy aż kilka razy w tygodniu

Image
Static2column D2 desktop

Szanujemy różnorodność

W TJX Europe wierzymy, że różnorodność doświadczenia, płci, wieku, pochodzenia, światopoglądu i przekonań stanowi cenną wartość. Różnorodność nie jest dla nas tylko pustym hasłem – to coś, co z dumą wdrażamy w życie. Odpowiedzialność biznesową bierzemy na poważnie. Traktowanie wszystkich naszych klientów i pracowników z należytym szacunkiem to dla nas absolutna podstawa. Wszędzie, gdzie działamy, staramy się tworzyć środowisko oparte na pełnej integracji, odzwierciedlając w ten sposób różnorodność naszych klientów na całym świecie – dowiedz się więcej na ten temat tutaj.

Image
Static2column C1 desktop
Image
Info icon

Informacja dotycząca bezpieczeństwa

Wycofanie produktu -Ładowarki bezprzewodowe

Wycofanie produktu -Kask rowerowy DUNLOP

Wycofanie produktu -Uniwersalny Adapter Podróżny Wenger

Wycofanie produktu -Bezprzewodowa ładowarka Cylo

Zamów newsletter