Poznaj Nas

Internal Hero Banner Image

Jak to robimy?

TK Maxx dba o najwyższą jakość stale zmieniającej się oferty znanych marek i projektantów w cenach zawsze do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie.

Prawdziwa wartość dla naszych klientów

TK Maxx opiera się na modelu „Off-Price”, czyli sprzedaży produktów w okazyjnych cenach. Wartość to dla nas połączenie mody, marki, jakości i ceny. W przeciwieństwie do tradycyjnych sklepów oferujących sprzedaż detaliczną, zazwyczaj nie organizujemy promocji, wyprzedaży i nie udzielamy rabatów. Codziennie jednak dostarczamy znane marki i produkty od projektantów w cenach zawsze do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. Nie jesteśmy jednak outletem. Tego typu sklep zwykle sprzedaje produkty od jednego producenta.

My działamy na innej zasadzie – oferujemy marki od tysięcy sprzedawców z całego świata. Regularne ceny sprzedaży są zawsze otrzymywane i potwierdzane przez naszych sprzedawców, z którymi współpracujemy. Dodatkowo, aby zapewnić należytą ochronę interesów konsumentów, ściśle współpracujemy z odpowiednimi instytucjami.

Kupujemy z głową, tak jak ty

Nasi klienci przez cały rok polują na aktualne, markowe trendy dla całej rodziny, jak również na akcesoria, kosmetyki i wyposażenie domu. Produkty kupujemy zarówno od sprzedawców z dużych sieci i domów mody, jak i wschodzących marek i sprzedawców znanych z zamiłowania do mody i wyjątkowych kolekcji. Niektóre produkty tworzone są tylko dla nas, abyśmy mogli naszym klientom zaoferować wyjątkową ofertę produktów wysokiej jakości w przystępnej cenie. Nasi kupcy dbają o to, aby w sklepie zapewnić różnorodność kolorów, stylów i tkanin, aby nasi klienci zawsze mieli szeroki wybór. Nasi kupcy wykorzystują świetne okazje i są przedsiębiorczy. Mają świetne oko do marek, modowych perełek, jakości i posiadają duże umiejętności pozwalające im wynegocjować najniższą cenę, aby pozwolić naszym klientom zaoszczędzić na zakupach. Zdarza się, że podczas podróży po świecie, nasi kupcy wprost nie mogą się oprzeć pokusie kupienia niesamowitych produktów, które wypatrzą. W ten sposób kupowane jest na przykład rżnięte szkło w Polsce, luksusowy kaszmir i wełna merino we Włoszech oraz wysokiej klasy kosmetyki na całym świecie. Szukając okazji, nasi kupcy zawsze dbają o to, żeby upolować produkty, które są markowe, modne, jakościowe i przystępne cenowo.

Image
Glasses girl on couch

Nie ukrywamy perełek w magazynach

W przeciwieństwie do innych sprzedawców detalicznych nie kupujemy sezonowo, tylko przez cały rok, dzięki czemu dostarczamy do naszych sklepów markowe produkty aż kilka razy w tygodniu. Warto więc regularnie sprawdzać na jakich produktach od znanych marek i projektantów akurat możesz zaoszczędzić. Do każdego sklepu TK Maxx dostarczamy tysiące produktów kilka razy w tygodniu. Nasz szybko zmieniający się asortyment pozwala klientom na zakupowe szaleństwo i poszukiwanie „skarbów”. Naszym klientom radzimy od razu kupować produkty, które wpadną im w oko. Nie trzymamy w magazynie dodatkowych sztuk produktów wystawionych na salę sprzedaży, a o dostarczanym asortymencie nawet kierownicy sklepu dowiadują się w momencie przyjazdu ciężarówki dostawczej. To właśnie jest to, co sprawia, że zakupy u nas są tak niezwykłe. Liczba produktów, jaką kupujemy od każdej marki zmienia się – czasem kupujemy niewiele, innym razem kupujemy dużo. Zawsze jednak nabywamy produkty mając na uwadze to, czy spodobają się naszym klientom i czy cena będzie dla nich atrakcyjna.

Nie kupujemy w jeden określony sposób

Większość produktów, które sprzedajemy to produkty markowe, które u nas sprzedawane są w cenach zawsze do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. Większość naszego asortymentu składa się z modnych produktów, zgodnych z najnowszymi trendami. Niewielki procent produktów pochodzi z minionego sezonu – są to jednak uniwersalne klasyki, które sprzedajemy w atrakcyjnych cenach. Korzystamy z wielu możliwości, które stwarzają m.in. odwołania produktów lub jego nadwyżki u innych sprzedawców. Mamy wiele sposobów na to, żeby dostarczyć naszym klientom jakościowe produkty w niższych cenach. Niektóre perełki są produkowane specjalnie dla nas, we współpracy ze stylistami i ekspertami ze świata mody, szczególnie wtedy, gdy na rynku niedostępny jest produkt, jakiego szukamy – czyli taki, który jest modny, markowy, ale również jakościowy i atrakcyjny cenowo.

Image
TK_Static2ColumnD

Nowoczesne, lecz bez zbędnych elementów

Nasze sklepy są przystosowane do dynamicznych zmian, tak jak my. Nie ma ścian pomiędzy działami, dzięki czemu sklep można łatwo dostosować do liczby produktów, która zależna jest od bieżących trendów i oczekiwań klientów. Uwielbiamy nasze jasne, nowoczesne sklepy i nasz prosty sposób prezentacji – pozwala to na oszczędności, na których zyskać możesz Ty. Nie zaskoczymy Cię zatem wystrojem wnętrz, ale niesamowitymi markami, trendami, ceną i jakością produktów. To wszystko pozwala nam dostarczać atrakcyjną i stale zmieniającą się ofertę wysokojakościowych produktów w atrakcyjnych cenach. Tak więc, niezależnie od stylu jaki preferujesz – klasyczny, skromny czy eklektyczny – wiemy, że znajdziesz u nas coś ciekawego, oryginalnego i jedynego w swoim rodzaju w świetnej cenie, podczas każdej wizyty w naszych sklepach.

Co możesz kupić w TK Maxx?

Image
whats in store image
Image
Info icon

Informacja dotycząca bezpieczeństwa

Wycofanie produktu -Ładowarki bezprzewodowe

Wycofanie produktu -Kask rowerowy DUNLOP

Wycofanie produktu -Uniwersalny Adapter Podróżny Wenger

Wycofanie produktu -Bezprzewodowa ładowarka Cylo

Zamów newsletter