Store Opening

Nasze sklepy są tymczasowo zamknięte

Bezpieczeństwo klientów oraz pracowników jest dla naszej firmy bardzo ważne. W związku z tym, działając w zgodzie z wytycznymi rządu, tymczasowo zamknęliśmy wszystkie sklepy TK Maxx w Polsce.  

Przepraszamy za wszelkie niedogodności i mamy nadzieję, że będziemy mogli otworzyć nasze sklepy już niebawem. Prosimy o sprawdzanie strony internetowej w celu uzyskania więcej informacji nt. daty ponownego otwarcia.  

Zwroty:

Ze względu na zamknięcie naszych sklepów, jeśli nie udało się Państwu dokonać zwrotu w wymaganym terminie 28 dni, produkty będzie można oddać w sklepie w okresie 30 dni od ponownego otwarcia TK Maxx. Przy dokonywaniu zwrotu prosimy o przedstawienie paragonu oraz produktu w nienaruszonym stanie.  

Dział Obsługi Klienta:

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości. Można się z nami kontaktować telefonicznie w godzinach 9:30-17:30 pod telefonem 22 551 07 27, jednak ze względu na możliwy dłuższy czas oczekiwania w okresie zamknięcia naszych sklepów, najlepszą formą kontaktu jest kontakt mailowy: obslugaklienta@tkmaxx.pl