Store Opening

Poszukiwacze markowych skarbów, już czas! Nasze sklepy są już otwarte i z niecierpliwością wyczekujemy, by powitać Was w naszych progach. Jak zawsze dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Wam bezpieczeństwo podczas zakupów w naszych sklepach.

Chcąc dowiedzieć się w jaki sposób umożliwiamy bezpieczne zakupy w naszych sklepach, czytaj dalej.

Tutaj możesz sprawdzić godziny otwarcia sklepu w swojej okolicy, a na pewno z przyjemnością przyjmiesz wiadomość, że rozszerzyliśmy naszą politykę zwrotów. Sprawdź tutaj.

Poszukiwacze markowych skarbów, czekamy!

Bezpieczeństwo jest naszym priorytetem
Skupiliśmy się na trzech kluczowych aspektach w zgodzie z aktualnymi zaleceniami rządu:

1. Wspieranie praktyk ochrony osobistej u naszych pracowników

2. Wdrażanie procedur dystansowania społecznego

3. Rozszerzony system sprzątania naszych sklepów i obiektów oraz dezynfekcja sprzętu

Niektóre z wprowadzonych zmian obejmują udostępnienie odpowiedniego wyposażenia naszemu personelowi zgodnie z wymaganiami o bezpieczeństwie pracy. W tym zapewnienie możliwości częstego mycia i dezynfekcji rąk przez cały dzień, odpowiednia organizacja czasu pracy i aranżacja przestrzeni sklepowych w celu umożliwienia pracownikom utrzymania bezpiecznego dystansu społecznego, a także rozszerzony system sprzątania naszych sklepów i obiektów. 

Udoskonaliliśmy również procedury czyszczenia i odkażania naszych sklepów i sprzętu, a przy wejściu umieściliśmy stacje do dezynfekcji rąk. Jeśli to możliwe, naszych klientów prosimy o dokonywanie płatności bezdotykowo. Aby ułatwić dokonywanie transakcji bezdotykowych, tymczasowo podnieśliśmy limit tych transakcji. Ponadto, zgodnie z wymogami władz lokalnych, prosimy wszystkich klientów o zakrywanie ust i nosa podczas zakupów w naszych sklepach. 

Ograniczenia liczby klientów w sklepach, windach i przymierzalniach 
Zgodnie z wytycznymi rządowymi musimy ograniczyć liczbę klientów robiących zakupy w sklepie w danym czasie. Przykro nam, jeśli oznacza to, że na wejście do sklepu trzeba będzie poczekać w kolejce. Także liczba osób używających wind będzie ograniczona, a sklepowe przymierzalnie pozostaną na pewien czas zamknięte.

Pytania dotyczące zwrotów 
Jeśli miałeś problem ze zwrotem swoich produktów w czasie zamknięcia naszych sklepów, z przyjemnością informujemy o rozszerzeniu polityki zwrotów tutaj.

Obsługa klienta 
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Przypominamy, że zespół obsługi klienta pracuje zdalnie i odpowiadanie na połączenia może zajmować trochę więcej czasu. Obecnie najlepszym sposobem skontaktowania się z nami jest e-mail. Więcej danych do kontaktu znajdziesz tutaj

Informacja dotycząca bezpieczeństwa
Wycofanie produktu - Elgetec Beauty & Something Cosmetics Ultrapower Ionic Hair Dryer
Wycofanie produktu - Queenwest Trading Co Baby Blanket – Blue & Beige

Kochasz znane marki i unikatowe skarby w świetnych cenach?

W TK Maxx upolujesz stylowe perełki znanych marek – ubrania dla kobiet, mężczyzn i dzieci, kosmetyki, buty, dodatki i produkty dla domu do 60% taniej*. Sklepy TK Maxx czekają na Ciebie!
Znajdź swój sklep >