Pixar Europe - Digital

Uwaga, nasza charytatywna kolekcja Pixar już w sklepach TK Maxx!

Wyjątkowe produkty z nowej kolekcji Pixar dostępne są już dziś w sklepach TK Maxx! Kolekcja zawiera nie tylko niektóre Wasze ulubione postacie, ale także datek na cele charytatywne, by pomóc dzieciom rozwijać swój potencjał. Super, prawda?

W kolekcji znajdują się fantastyczne kubki, a także bawełniane T-shirty wykonane z certyfikowanej bawełny Fairtrade dla dzieci i dorosłych. Ubierz się od stóp do głów i baw w nieskończoność dzięki ulubieńcom Pixara, takim jak Buzz Astral, Nemo, Edna Mode i Jessie. Wystartuj i złap kilka perełek w sklepie TK Maxx.

Minimum 22 zł ze sprzedaży każdej koszulki w rozmiarach dla dorosłych przekazujemy na rzecz Akademii Przyszłości Stowarzyszenia WIOSNA, by pomóc dzieciom rozwijać swój potencjał. Podaruj sobie coś wyjątkowego, jednocześnie wspierając  szczytny cel. Pomóż zmienić przyszłość dzieci w lokalnych społecznościach – kup koszulkę Pixar już dziś.

Znajdź najbliższy sklep

Image
482550-323154 - PIXAR-APR23-TK-NTW-IMAGES_1080sq
Image
482550-323154 - PIXAR-APR23-TK-NTW-IMAGES_1080sq4
Image
482550-323154 - PIXAR-APR23-TK-NTW-IMAGES_1080sq3

Na co dziś wydasz swoje pieniądze?

TK Maxx współpracuje z Akademią Przyszłości Stowarzyszenia WIOSNA, z dumą wspierając działania na rzecz dzieci w lokalnych społecznościach.
 Akademia Przyszłości to ogólnopolski program społeczny wspierający dzieci, które nie wierzą w siebie. Akademia wyposaża dziecko w zasoby i doświadczenia, dzięki którym będzie dobrze radzić sobie w dorosłym życiu oraz rozwija jego potencjał. 
Od 2014 roku wspólnie z naszymi klientami zebraliśmy ponad 4 miliony złotych na rzecz Akademii Przyszłości Stowarzyszenia WIOSNA i pomogliśmy ponad 4 500 dzieciom w lokalnych społecznościach.

A czy wiecie, że do produkcji tych artykułów używamy bawełny Fairtrade?

Bawełna Fairtrade, z której wykonano charytatywne koszulki Pixar pochodzi od rolników ze spółdzielni Rwenzori Farmers Marketing Co-operative w Ugandzie, wspieranych także przez Program Zrównoważonego Handlu TK Maxx. Odwiedź www.info.fairtrade.net

Znajdź najbliższy sklep

Image
Info icon

Informacja dotycząca bezpieczeństwa

Wycofanie produktu -Świąteczny klips do smoczka i gryzak firmy Lila & Jack

Wycofanie produktu - Książeczki Rainbow Road Books

Wycofanie produktu - Biscotti Darlings