Xmas R2 - 2021

W TYM ROKU ŚWIĘTUJEMY NA MAXXA!

Prosimy o zajmowanie miejsc na widowni! Przed państwem... świąteczna reklama TK Maxx! Oto Laurie i jego słynne, błyszczące buty – najwspanialszy prezent, jaki w życiu dostał. W tym roku robimy święta na Maxxa. 

POZNAJ LAURIEGO

Choć może wydawać się skromny i nieśmiały, zmienia się w prawdziwą gwiazdę rocka jak za dotknięciem dłoni... a raczej stopy – obutej w te nieziemskie buty. W tym roku świętujemy na Maxxa!

POZNAJ JEGO BUTY

Nie sposób przejść obok nich obojętnie! Tę oszałamiającą, błyszczącą parę butów podarowali Lauriemu jego dumni rodzice. Stały się dla niego inspiracją, by na scenie dać z siebie wszystko. Spróbuj odwrócić od nich wzrok, gdy śmigają po klawiszach organów! Odlot! 

PREZENTY NA MAXXA

Inspiracją dla naszej tegorocznej reklamy jest sztuka dawania wspaniałych prezentów. Wiemy, jak bardzo ta sukienka od znanego projektanta, jedwabna pościel, czy rewelacyjne buty potrafią odmienić Twoje życie... no, a już na pewno Twoje święta!

Planujesz święta na Maxxa bez cenowych zawrotów głowy?

Czekamy!

ZNAJDŹ NAJBLIŻSZY SKLEP>

Kochasz znane marki i unikatowe skarby w świetnych cenach?

W TK Maxx upolujesz stylowe perełki znanych marek – ubrania dla kobiet, mężczyzn i dzieci, kosmetyki, buty, dodatki i produkty dla domu do 60% taniej*. Sklepy TK Maxx czekają na Ciebie!
Znajdź swój sklep >