Xmas Oct Production - 2021

Zrobimy wszystko, by wyczarować dla Was najcudowniejsze Święta w historii! W roli głównej – karta upominkowa TK Maxx, która nigdy nie traci ważności! Cieszy oko – i sprawia radość każdemu, kto ją otrzyma! Na Święta podaruj bliskim odrobinę luksusu – niech wybiorą sobie to, o czym marzą. Nasze karty upominkowe to moc prezentów dla wszystkich na Twojej świątecznej liście – od zakochanych w modzie członków rodziny po zafascynowanych wystrojem wnętrz przyjaciół. To prezent pełen nieskończonych upominków!

Wszyscy znamy panią lub pana Zapominalskich... Wystarczy dodać kartę upominkową TK Maxx do Apple Wallet, aby nigdzie się już nie zapodziała, a ponadto można płacić nią za zakupy w dowolnym sklepie TK Maxx. Sprytne, co?

 Ale dość już o innych, pomyśleliśmy także o Tobie. Oto jedyny prezent, którego nie musisz pakować! Jeśli więc potrzebujesz prezentu na szybko, jesteśmy tu po to, by ocalić Ci skórę! Nasze e-karty upominkowe są wysyłane i odbierane natychmiast – idealne prezenty na ostatnią chwilę.

Kup kartę upominkową >

Kochasz znane marki i unikatowe skarby w świetnych cenach?

W TK Maxx upolujesz stylowe perełki znanych marek – ubrania dla kobiet, mężczyzn i dzieci, kosmetyki, buty, dodatki i produkty dla domu do 60% taniej*. Sklepy TK Maxx czekają na Ciebie!
Znajdź swój sklep >