Stowarzyszenie WIOSNA

TK Maxx partnerem strategicznym programu AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI Stowarzyszenia WIOSNA

Program AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI od 13 lat pomaga dzieciom, które są w trudnej sytuacji materialnej lub rodzinnej i które w obliczu codziennych życiowych zmagań i szkolnych porażek straciły wiarę w siebie. Inicjatywa uczy najmłodszych wygrywać tak, by dzisiaj radzili sobie w szkole, a jutro w życiu. Dzięki tutorom AKADEMII PRZYSZŁOŚCI 80% dzieci poznało swoje mocne strony, 74% poprawiło oceny, a 83% zwiększyło motywację do nauki. W roku szkolnym 2016/2017 do programu zostało włączonych 2200 dzieci. AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI, której partnerem strategicznym od 2014 r. jest TK Maxx, to program prowadzony przez Stowarzyszenie WIOSNA, organizatora projektu SZLACHETNA PACZKA.

Więcej o naszej współpracy można przeczytać tutaj: www.akademiaprzyszlosci.org.pl/tk-maxx

Każdy może pomóc

TK Maxx wspomaga Akademię finansowo i organizacyjnie. Dzięki cyklicznie organizowanym na terenie sklepów w całej Polsce zbiórkom pieniędzy, ułatwia również wsparcie podopiecznych Akademii swoim klientom. Dodatkowo, w każdym ze sklepów marki klienci mogą kupić specjalne produkty charytatywne, m.in. torby Bags for Life – dochody ze sprzedaży przekazywane są na program AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI.

Informacja dotycząca bezpieczeństwa
Wycofanie produktu - Elgetec Beauty & Something Cosmetics Ultrapower Ionic Hair Dryer
Wycofanie produktu - Queenwest Trading Co Baby Blanket – Blue & Beige

Kochasz znane marki i unikatowe skarby w świetnych cenach?

W TK Maxx upolujesz stylowe perełki znanych marek – ubrania dla kobiet, mężczyzn i dzieci, kosmetyki, buty, dodatki i produkty dla domu do 60% taniej*. Sklepy TK Maxx czekają na Ciebie!
Znajdź swój sklep >