LOKALNE SPOŁECZNOŚCI

Nasza społeczność

Naszym celem jest pomoc potrzebującym dzieciom i młodzieży w lokalnych społecznościach, zwłaszcza tym zmagającym się z problemami zdrowotnymi, edukacyjnymi lub biedą. Dlatego wspieramy partnerskie organizacje charytatywne na szczeblu lokalnym i krajowym.

Fundacja TK Maxx i Homesense wspiera Stowarzyszenie LAMBDA WARSZAWA.

LAMBDA

Misją LAMBDY jest walka z homofobią w Polsce oraz budowanie pozytywnej tożsamości społeczności LGBT+.

Fundacja TK Maxx i Homesense wspomoże stowarzyszenie LAMBDA, aby mogło dotrzeć do większej grupy młodych osób poprzez telefon zaufania i zapewnić stałe wsparcie psychologiczne tym, którzy najbardziej tego potrzebują.

Akademia Przyszłości

TK Maxx wspiera Akademię Przyszłości Stowarzyszenia WIOSNA, która pomaga potrzebującym dzieciom i młodzieży w lokalnych społecznościach rozwijać swój potencjał.
Akademia Przyszłości to specjalny program edukacji i mentoringu, dzięki któremu podczas indywidualnych spotkań wolontariusze mogą zapewnić dzieciom niezbędne wsparcie.
Nasza coroczna kampania z okazji Dnia Dziecka jest poświęcona właśnie tym charytatywnym działaniom.
TK Maxx współpracuje w tym celu ze znanymi polskimi projektantami, takimi jak BIZUU, Michał Szulc czy The Odder Side przy tworzeniu limitowanych edycji charytatywnych produktów,  z których dochód przekazywany jest na Akademię Przyszłości.
Aby zdobyć dodatkowe fundusze, zachęcamy również naszych pracowników i klientów do przekazywania datków w sklepie.
Akademię Przyszłości wspiera także dochód ze sprzedaży produktów charytatywnych na Boże Narodzenie oraz charytatywnych toreb dostępnych w sklepie przez cały rok.
Od 2014 roku wspólnie z naszymi klientami pomogliśmy ponad 2200 dzieciom w lokalnych społecznościach w całej Polsce.
W 2018 roku program mentorski Akademii Przyszłości objął opieką i pomógł rozwinąć skrzydła 607 młodym ludziom.
Dwoje na troje dzieci poprawiło dzięki temu wyniki w nauce.
Więcej informacji o naszej współpracy charytatywnej znajdziesz tutaj:
www.akademiaprzyszlosci.org.pl/tk-maxx

Pomoc w kryzysowych sytuacjach

Fundacja TK Maxx i Homesense jest partnerem organizacji British Red Cross’ Disaster Relief Alliance.
Fundusz wspiera przełomowe globalne strategie reagowania kryzysowego i niósł pomoc w kryzysowych sytuacjach, takich jak trzęsienie ziemi i tsunami w Indonezji.
Wsparliśmy m.in. London Fire Relief Fund po pożarze w Grenfell Tower, apel o pomoc dla ofiar huraganu Irma na Florydzie oraz działania UK Solidarity Fund w odpowiedzi na ataki terrorystyczne w Wielkiej Brytanii.

Kochasz znane marki i unikatowe skarby w świetnych cenach?

W TK Maxx upolujesz stylowe perełki znanych marek – ubrania dla kobiet, mężczyzn i dzieci, kosmetyki, buty, dodatki i produkty dla domu do 60% taniej*. Sklepy TK Maxx czekają na Ciebie!
Znajdź swój sklep >