Mod Box May 2019

WYJĄTKOWE STYLIZACJE DO 60% TANIEJ*

Gotowi na sezon letnich festiwali? Zanim wystartuje na dobre, warto zrobić szybki wypad do TK Maxx. Mamy dla ciebie szeroki wybór festiwalowych stylizacji na lato 2019, które sprawdzą się w każdej sytuacji.. W TK Maxx czekają na Was najnowsze trendy sezonu – od stylu grunge z lat 90. po szalone zestawienia zwierzęcych wzorów zarówno w damskim, jak i męskim wydaniu. Możecie wybierać spośród najmodniejszych akcesoriów, dopasowanych kolorystycznie zestawów - do 60% taniej* . Dla amatorów trendów beauty mamy szeroki wybór kosmetyków znanych marek taniej (w tym samoopalaczy).

Na tym jednak nie koniec. Mamy również kubki termiczne, talerze, latarenki i dekoracje, dzięki którym festiwalowe biwakowanie zmieni się w olśniewający „glamping”. Jednym słowem wszystko, czego nie może zabraknąć pod namiotem i nie tylko – do 60% taniej od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. Pomyśleliśmy nawet o przenośnych butelkach na wodę, aby ograniczyć zużycie jednorazowego plastiku i pomóc Wam zadbać o środowisko naturalne.

Fani festiwalowych klimatów – u nas naprawdę znajdziecie wszystko. Czy już kiedyś odwiedziliście sklep w Centrum Sarni Stok w Bielsko Białej, w Blue City Warszawa, w Millenium Hall w Rzeszowie lub Centrum Riviera w Gdyni? Psssst... czeka na was wielka dostawa. Poza jednym – sprzedanymi wejściówkami (przykro nam).

* OD REGULARNYCH CEN SPRZEDAŻY W POLSCE I NA ŚWIECIE

ZNAJDŹ NAJBLIŻSZY SKLEP>