Strut for Good - 2021

Podaruj dzieciom przyszłość o jakiej marzą. 

W tym roku świętujemy na Maxxa. Wszystkie zebrane środki przeznaczymy na rzecz nowego projektu Akademii Przyszłości Stowarzyszenia WIOSNA, który będzie realizowany w małych miastach i na wsiach.

Wskakuj więc w swoje magiczne buty, zatańcz, przekaż datek i nominuj znajomych do udziału w akcji razem z Tobą.

PRZEKAŻ DATEK

Wszyscy są mile widziani. Dołącz do akcji publikując swoje taneczne video na social mediach z hasztagiem #ŚwiętaNaMaxxa oraz muzyką Lachy Doley „Those Boots”. W te Święta pomagamy Stowarzyszeniu WIOSNA podarować dzieciom z lokalnych społeczności przyszłość o jakiej marzą. 

Zatańcz przy dźwiękach organów i podziel się swoim występem >

A oto sposób, jak nauczyć się choreografii:

Wszystkie zebrane środki przeznaczymy na rzecz nowego projektu Akademii Przyszłości Stowarzyszenia WIOSNA, który będzie realizowany w małych miastach i na wsiach. Ponad 500 dzieci wraz z rodzicami otrzyma wsparcie w formie warsztatów, narzędzi oraz webinariów na temat rozwijania asertywności i odkrywania swojego potencjału. 

Stowarzyszenie WIOSNA podkreśla, zwłaszcza z perspektywy niedawnych doświadczeń zdalnej nauki, potrzebę wzmocnienia dzieci w pozytywnym postrzeganiu i akceptacji siebie, rozwoju asertywności oraz rozwijania w nich większej odporności na niepowodzenia. Potrzeby poczucia bezpieczeństwa, własnej wartości i akceptacji to wartości w obecnych czasach fundamentalne.

W celu dotarcia do dzieci z mniejszych miast i wsi, WIOSNA wprowadzi metodologię Akademii Przyszłości do klas poprzez współpracę z nauczycielami i rodzicami.  

Od 2014 roku wspólnie z naszymi klientami zebraliśmy ponad trzy miliony złotych na rzecz Akademii Przyszłości Stowarzyszenia WIOSNA.

* sumy o wartości do 257 000 zł. W przypadku, gdy darowizny konsumentów nie osiągną 257 000 zł, TJX może według własnego uznania dokonać oddzielnej wpłaty na rzecz Stowarzyszenia WIOSNA.
WIOSNA jest organizacją charytatywną zarejestrowaną w Polsce pod numerem 000005090

Kochasz znane marki i unikatowe skarby w świetnych cenach?

W TK Maxx upolujesz stylowe perełki znanych marek – ubrania dla kobiet, mężczyzn i dzieci, kosmetyki, buty, dodatki i produkty dla domu do 60% taniej*. Sklepy TK Maxx czekają na Ciebie!
Znajdź swój sklep >