Statement Homeware September 2019

„Aaaach, skąd to masz?!”

Chcesz, aby wnętrze Twojego domu odzwierciedlało najnowsze trendy, ale nie wiesz, od czego zacząć? Tak naprawdę wystarczy zadbać o jeden, najbardziej przyciągający uwagę element, aby Twoje cztery kąty nabrały niepowtarzalnego charakteru. Oto pięć z naszych ulubionych artykułów do dekoracji, które całkowicie odmienią klimat każdego wnętrza.

1. Olśniewające oświetlenie.

Niezależnie od tego, czy będzie to spektakularny zwisający z sufitu żyrandol, czy ekscentryczna neonowa lampka nocna w kształcie flaminga, odpowiednie oświetlenie zadba o niepowtarzalną atmosferę!

Nie chcesz pozbywać się ulubionej lampy, ale masz ochotę nieco ją odświeżyć? Wybierz abażur, który powala na kolana swoim urokiem, a nie ceną.

2. Sztuka eklektyczna.

Uwaga najemcy mieszkań, odłóżcie na bok pędzle do malowania ścian i posłuchajcie. Jeśli nie chcecie utknąć w martwym punkcie w dyskusjach z właścicielem Waszego domu, wybierzcie kalejdoskop oprawionych w ramy plakatów i mozaikę obrazów, aby ozdobić nimi blade ściany.

3. Idealny pretekst, aby zacząć rozmowę.

Od tac do serwowania aperitifów po miedziane wazony i piękne sztuczne kwiaty – w naszych sklepach znajdziesz całe mnóstwo unikalnych perełek, które tchną życie w puste wnętrza. A wszystko to oczywiście do 60% taniej od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie.

4. Poduszki w kontrastowych kolorach.

Nie ma co się oszukiwać, wymiana sofy może Cię słono kosztować. W przeciwieństwie do poduszek! Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na lamparcie cętki, czy humorystyczny kształt awokado – poduszki to najbardziej przystępny cenowo sposób na całkowitą transformację kanapy.

Wybierz się do TK Maxx już dziś i skorzystaj z mnóstwa niepowtarzalnych okazji w postaci dekoracyjnych artykułów, które tylko czekają, aby zabrać je do domu.

Znajdź najbliższy sklep >