Shoes March 2019

3 PARY WIOSENNYCH BUTÓW, KTÓRE MUSISZ MIEĆ!

Nowy sezon = nowe buty. Chcesz wejść w nowy sezon w najlepszym stylu, nie rujnując przy tym portfela? Wstąp do TK Maxx. Wiosna zapanowała w naszym dziale z obuwiem. Wyselekcjonowaliśmy dla Ciebie trzy fasony (tylko trzy!), które są pozycją obowiązkową w wiosennej garderobie. A każdy do 60% taniej od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie!

Najmodniejsze buty sportowe

Na drogę do pracy lub na weekendowy relaks, obuwie sportowe stało się niezbędnym elementem codziennych stylizacji. Dlatego nie zwlekaj i wstąp do TK Maxx po buty sportowe światowych marek – naprawdę jest w czym wybierać! 

Sandały

Nie jesteś gotowa na wiosnę, jeśli nie masz w swojej szafie sandałów. Klapki, japonki, sandały i lekkie mokasyny to fasony, które niezmiennie pojawiają się na ulicach wraz z pierwszymi promieniami wiosennego słońca. Jeszcze nie masz ochoty odkrywać stóp? Na szczęście noszenie skarpetek do odkrytych butów stało się BARDZO modne. Pokochaj nowy trend.

Markowe botki 

Tak, tak – wiemy, że wiosna to nie zawsze słońce i ciepły wietrzyk. Na szczęście mamy fantastyczne markowe botki i buty zarówno dla niej, jak i dla niego. Będą Ci świetnie służyć do czasu, gdy zrobi się ciepło na dobre, a przy pierwszym podmuchu jesieni – masz zakup z głowy.

 

ZNAJDŹ NAJBLIŻSZY SKLEP >