Denim February 2020

JEANSOWE TRENDY, KTÓRE UWIELBIAMY

Denim jest ponadczasowy i niewymagający. Bez względu na to, czy są to klasyczne proste jeansy czy zaufany i wygodny wysoki stan. Wraz z nadchodzącym nowym sezonem warto jednak WIEDZIEĆ to i owo. A w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie gwarantujemy, że oszalejecie na punkcie denimowych stylizacji!

GUZIKI NA PIERWSZYM PLANIE
Zaprojektowane tak, aby wygodnie w nie wskoczyć i ruszać w świat jeansy zapinane na guziki to nasz numer jeden. Odkryj je w nowym wydaniu i znajdź coś dla siebie!

W KOMPLECIE RAŹNIEJ
Pomimo, ze denimowe komplety mają zarówno rzesze zwolenników, jak i przeciwników, lubimy je tak bardzo, że nosimy je od stóp do głów. I to dosłownie.  Nie bój się eksperymentować z kolorami i śmiało sięgaj po szarości, piaskowe odcienie, khaki, a także przeróżne motywy i nadruki.

PATCHWORK POWER
Nie, wcale nie nurkujemy na dno szafy ani nie wybieramy się do second handu! Kochani, patchwork właśnie przeżywa renesans! Do tzw. „mom jeans” (na pewno pamiętacie je z lat młodości lub… z dzieciństwa) zakładamy prostą, białą koszulkę i modne tenisówki. Działa? Jak najbardziej! Luźna, patchworkowa kurtka posłuży za nie tylko wygodne, ale też niebanalne akcesorium fashionistki.

 

Znajdź najbliższy sklep >