HELLO LUBIN! WIELKIE OTWARCIE TK MAXX W CUPRUM ARENA!

17 października o g. 10:00 w CH Cuprum Arena w Lubinie przy ul. Gen. W. Sikorskiego 20 otworzył się pierwszy sklep TK Maxx w mieście. 

Podczas otwarcia, na klientów czekało wiele atrakcji, m.in. konkurs „Szklana Kula”, gdzie wierni fani brytyjskiej sieci otrzymali możliwość sprawdzenia swojej wiedzy o TK Maxx. Wystarczyło poprawnie odpowiedzieć na 3 pytania, aby wygrać kartę upominkową o wartości 15 zł! Klienci mieli również możliwość wzięcia udziału w konkursie „Czerwony wieszak”, który polegał na znalezieniu ukrytych na terenie sklepu 29 wieszaków w różnych kolorach: 25 srebrnych, 3 złotych i 1 czerwonego. Każdy kolor odpowiadał innej wartości karty upominkowej na zakupy w TK Maxx. Były to odpowiednio: 100, 500 oraz aż 700 złotych!

Dostawy asortymentu trafiają do sklepów TK Maxx aż kilka razy w tygodniu, dzięki czemu mieszkańcy Lubina i okolic będą mogli regularnie odkrywać nowe skarby. Na sklepowych półkach nie zabraknie jesiennych kurtek i wełnianych płaszczy, kolorowych swetrów czy wysokiej jakości torebek i butów. Na wielbicieli zakupów wnętrzarskich czekać będą barwne akcesoria kuchenne, modne i funkcjonalne dodatki oraz świece, które idealnie sprawdzą się podczas jesiennych wieczorów. W TK Maxx każdy znajdzie coś dla siebie!