Home Fresh 2020

Odtwórz wakacyjny nastrój 

 Słoneczne promienie tańczą na mozaikowym blacie barowego stolika, gdzieś niedaleko przystojniak Pablo przygrywa na swojej gitarze, a Ty odpoczywasz w otoczeniu rustykalnych rattanowych koszy w kojących pastelowych barwach. Miseczka z oliwkami jest na wyciągniecie ręki. Czy to Ibiza? A może Miami? Bynajmniej! To Twój ogródek (lub balkon), a wakacyjny nastrój odtworzyłaś z nami za ułamek oryginalnej ceny. Niestety, nie jesteśmy obecnie w stanie zagwarantować przystojniaka w komplecie. Może kolejnym razem...
 
Sporządziliśmy więc niewielką listę zakupów, dzięki którym stworzysz własny kawałek urlopowego raju. Nie musisz nam dziękować.
 
1. Przede wszystkim postaw na makramę. Wszak to materiał, z którego upleciono całe Baleary, prawda? 
 
2. Nie zapomnij o splotach i frędzlach... we wszystkim. Na krzesłach, koszach, lampach – mamy dokładnie to, czego poszukujesz.
 
3. Wybierz delikatne, morskie i piaskowe odcienie, takie jak mięta i błękit, lub pastelowy róż i palony pomarańcz, które przypomną o wakacjach na plaży. Widzimy to już oczyma wyobraźni...
 
4. Poduszki i narzuty idealnie zwieńczą całość. Kto powiedział, że nie możemy zamienić kanapy w luksusowe łóżko dzienne?
 
5. Rozjaśnij dom przy pomocy abstrakcyjnego oświetlenia. I włącz pozytywną atmosferę.