2019 Brand Page

Zakupy w TK Maxx. Oczekiwanie, podekscytowanie, radość. Oszałamiająca mieszanka znanych marek taniej… Znajdź swój sposób na udane łowy! Niezależnie od tego, czy należysz do grona naszych wieloletnich fanów, czy dopiero nosisz się z zamiarem przestąpienia progu naszych sklepów, te cenne wskazówki pomogą Ci zyskać max w TK Maxx. Odkrywaj szalone możliwości każdego dnia.  

ZOBACZ NAJNOWSZY SPOT REKLAMOWY TK MAXX >

Przyjdź z pozytywnym nastawieniem!
Jeśli idziesz do sklepu z zamiarem kupienia pary zapinanych na paseczek, różowych sandałków w rozmiarze 39, prawdopodobieństwo, że na nie trafisz, jest znikome. Ale nie poddawaj się. Nigdy nie wiesz, na co trafisz, a dreszczyk emocji będzie Ci towarzyszyć przy każdej wizycie. To właśnie jest to, co sprawia, że zakupy u nas są tak niezwykłe. Możesz kupić ubrania na lato do 60% taniej od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. Masz nieskończoną liczbę potencjalnych możliwości: designerskie okulary przeciwsłoneczne, sandały, torby plażowe znanych marek, sukienki maksi, kolejne okulary przeciwsłoneczne, a może nawet parasol.

Odwiedzaj TK Maxx regularnie!
Pamiętaj, by odwiedzać nas regularnie, gdyż nowe dostawy znanych marek trafiają do nas aż kilka razy w tygodniu. 

Poluj na markowe skarby taniej!
W TK Maxx znajdziesz tysiące designerskich inspiracji – ubrania dla kobiet, mężczyzn i dzieci, kosmetyki, buty oraz dodatki do domu a wszystko to w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. 

Znajdź swój sposób na udane łowy!
Czasem wszystko, czego nam potrzeba to dreszczyk emocji towarzyszący buszowaniu wśród wieszaków z markowymi ubraniami. A innym razem może się to wydać się trochę przerażające. Znajdź swój sposób na udane łowy, zaczynając od działu z produktami dla domu, kosmetykami lub torebkami i ciesz się perełkami znanych marek taniej!