ALL YEAR ROUND GIFTING

Prezenty od serca. Taniej.
 

Co to był za rok... W tym roku wszyscy chcemy poczuć się wyjątkowo. A w TK Maxx półki aż się uginają od produktów znanych marek w okazyjnych cenach. Już dziś czekają na Ciebie markowe perełki, modowe skarby i OBŁĘDNE stylizacje słynnych projektantów.

Wyjątkowe prezenty nie muszą kosztować fortuny! Dobrze się składa, bo w TK Maxx kupisz je nawet do 60% taniej od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. Najtrafniejsze upominki to te dawane spontanicznie. Więc jeśli chcesz podziękować bliskiej osobie za wsparcie, zrobić jej niespodziankę, lub po prostu nie możesz się już doczekać świątecznych zakupów  – w TK Maxx czekają prezenty dla każdego i na każdą okazję.

Szukasz specjalnego prezentu dla konesera markowych skarbów? Podaruj kartę upominkową, która nigdy nie traci ważności, a gwarantujemy, że natychmiast pobiegnie z nią w poszukiwaniu własnych markowych perełek. Zaprojektowaliśmy dla Was całą gamę nowych kart, w tym wzory ze świąteczną grafiką – naprawdę jest w czym wybierać!  

Nie zwlekaj i odkryj największe markowe niespodzianki taniej! Idziemy o zakład, że nasze karty upominkowe to najlepszy prezent na świecie. Do zobaczenia w sklepie!

ZNAJDŹ NAJBLIŻSZY SKLEP >