Disney Campaign 2021

Teraz, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, dzieci w lokalnych społecznościach potrzebują naszego wsparcia...

W rolach głównych Mickey i Minnie Mouse na koszulkach z limitowanej edycji Disneya – już dziś w TK Maxx. Ceny koszulek zaczynają się od 49,99 PLN, a ze sprzedaży każdej minimum 15 złotych* przekazujemy na rzecz Akademii Przyszłości Stowarzyszenia WIOSNA, by podarować dzieciom z lokalnych społeczności, mającym trudności w budowaniu własnej wartości, przyszłość, o jakiej marzą.

Od 2014 roku wspólnie z naszymi klientami zebraliśmy już ponad 3,3 miliona złotych i pomogliśmy ponad 3 500 dzieciom w lokalnych społecznościach.

KUPUJ W SKLEPIE>

*dokładna kwota darowizny zależy od produktu

Bawełna Fairtrade, z której wykonano koszulki Disneya jest uprawiana wyłącznie przy użyciu wody deszczowej i pochodzi ze spółdzielni rolników pod nazwą Rwenzori Farmers Marketing Co-operative Society. Ta wspierana przez TK Maxx spółdzielnia pomaga ponad 600 rolnikom uprawiać najwyższej jakości bawełnę i podnosić ich dochody na tyle, aby mogli zapewnić swoim dzieciom lepsze warunki życiowe.

OGLĄDAJ WIDEO>

Kochasz znane marki i unikatowe skarby w świetnych cenach?

W TK Maxx upolujesz stylowe perełki znanych marek – ubrania dla kobiet, mężczyzn i dzieci, kosmetyki, buty, dodatki i produkty dla domu do 60% taniej*. Sklepy TK Maxx czekają na Ciebie!
Znajdź swój sklep >