Athleisure Aug 2019

Dobierz sportową stylizację taniej

Ubrania sportowe powracają w wielkim stylu. Spodnie od dresu to teraz podstawowy element garderoby, a w TK Maxx czeka na Ciebie wybór najlepszych sportowych marek.  Athleisure to ubrania sportowe, które są po prostu zbyt dobre, by nosić je wyłącznie na siłownię czy zajęcia, a jeśli nie masz pewności, jak je wystylizować, w TK Maxx mamy dla Ciebie wiele ciekawych inspiracji

Joga o dziewiątej i śniadanie z przyjaciółką o jedenastej?

Wchodzisz, ćwiczysz a potem wymykasz się bezszelestnie ze studia. Namaste!

Dzień zaczynasz w wygodnych legginsach do jogi i staniku sportowym, a po zajęciach zakładasz modne klapki, obszerny sweter, parę dodatków i biegniesz na spotkanie.

 

Spotkanie na zabawę dla dzieci o czternastej i randka o dziewiętnastej?

Jeśli przez cały dzień biegasz za dzieciakami, potrzebujesz wygodnego i niezobowiązującego stroju. Ale co zrobić, jeśli wieczorem umówiłaś się na randkę? Zestaw ze sobą casualowe klimaty, do stroju sportowego dodając marynarkę, czerwoną szminkę i efektowny naszyjnik.

 

Gra w piłkę o siedemnastej i drinki o dwudziestej?

Ubrania sportowe wyglądają znakomicie nie tylko na boisku, ale do każdej uniwersalnej stylizacji nie zapomnij spakować stylowych spodni. Zaczerpnij inspiracji z letniej mody ulicznej i nadaj temperamentu swoim stylizacjom, łącząc ulubione rzeczy z nowymi adidasami i designerskim plecakiem.

 

Wstąp do sklepu TK Maxx i wypełnij swoją szafę nowymi artykułami athleisure najlepszych światowych marek – zawsze do 60% taniej od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie

Znajdź najbliższy sklep >​