Feb - Content 2

Z głębokich zimowych tonacji prosto w wiosenne pastele – produkty dla domu od znanych marek

Niedosyt czekolady, ponura pogoda, w telewizji już nie to, co w święta, ale... przetrwaliśmy! Styczeń już za nami, czas odświeżyć swoją przestrzeń i przygotować mieszkanie na przybycie nowego sezonu. W TK Maxx zaopatrzysz się w produkty dla domu do 60% taniej od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. Słoneczko, my już jesteśmy gotowi, a Ty?

Kolor roku
Jako koneserzy akcesoriów wnętrzarskich wiemy dokładnie, czego potrzebujesz. Nasza taktyka? Markowe okazje i modne nowinki. Daj zastrzyk energii swoim wnętrzom, prezentując swoje zdobycze na koralowym tle. Koral to kolor 2019 roku. Od ściany w reprezentacyjnym kolorze po nadzwyczajne akcesoria, ciesz się awangardową kolorystyką w okazyjnych cenach TK Maxx.

Zieleń dobra na wszystko
Ciesz się impresjami natury i powiewem nowego sezonu w domu, dzięki roślinnym kompozycjom ze sztucznej zieleni.
Bukiety jak z ogrodu botanicznego, plakat z widokiem palmy czy zapachowa świeca przywodząca na myśl swobodę górskich przestrzeni – te wymyślne rekwizyty dodadzą uroku Twoim wnętrzom i wprowadzą miły nastrój.

Wystrzałowe wzory
Piękna pościel w najciekawsze wzory, haftowane poduszki, które Twoja sofa pokocha od pierwszego wejrzenia, ręcznie malowane cacka i ozdoby z całego świata – a do tego jeszcze te ceny...