Feb - Content 3

Marki, o których mówią wszyscy (w niezwykle atrakcyjnych cenach)

W naszych sklepach znajdziesz teraz więcej znanych marek niż kiedykolwiek wcześniej, więc to najlepszy moment, by wstąpić do TK Maxx i urządzić sobie małą modową rewolucję. Od sukienek słynnych projektantów po ubrania sportowe, awangardowe buty i designerskie kurtki. W TK Maxx znajdziesz to, czego potrzebujesz, by w wielkim stylu powitać nowy sezon – a wszystko do 60% taniej od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie.

Dziewczyny, nie dajcie się zaskoczyć. Oto najgorętsze wiosenne trendy na rok 2019: fantazyjne roślinne wzory. Czas hibernacji już za nami, a to oznacza, że ciekawe kolory i urocze pastelowe desenie mogą na nowo zagościć w szafie. 

A jeśli Twoją garderobę dopadł już posylwestrowy blues, w dziale męskim znajdziesz moc najświeższych inspiracji. Wystarczy kilka pomysłowych rozwiązań, aby beztrosko bawić się aż do końca karnawału. Bluzy z nadrukiem, moda inspirowana ubraniami roboczymi, luksusowe sportowe marki, które można nosić na siłownię i na wyjścia z przyjaciółmi. Niezwykłe okazje na ubrania znanych marek w sklepach TK Maxx już dziś.