Valentines January 2020

PODZIEL SIĘ UCZUCIEM W TE WALENTYNKI

Wiemy, co myślisz – Walentynki... bla bla bla... My lubimy myśleć o nich, jak o idealnej okazji do pokazania wszystkim bliskim Ci osobom, jak wiele dla Ciebie znaczą. Bez względu na to, czy poszukujesz czegoś wyjątkowego dla swojej drugiej połówki, starszej siostry czy najlepszego kumpla, półki naszych sklepów aż uginają się od upominków, od których ich serduszko zabije szybciej.

DLA MIŁOŚNIKÓW URODY

Znajdź wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoi najbliżsi poczuli się luksusowo! Od maseczek do twarzy po fantastyczne świece do aromaterapii – podaruj wyjątkowej osobie wrażenie mini-wakacji spa w cenie, której trudno się oprzeć.

DLA FANATYKÓW BŁYSKOTEK

Wpadnij do naszego sklepu i upoluj coś ekstrawyjątkowego, od czego aż kręci się w głowie. Od stylowej biżuterii po eleganckie, klasyczne perły – w TK Maxx każdy znajdzie dla siebie coś wyjątkowego (bez obaw, wszystko to do 60% taniej od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie).

DLA WIELBICIELI SŁODYCZY

Od ekskluzywnych belgijskich pralinek po gustowne kompozycje wyśmienitych ciasteczek. Nasza oferta słodkości gwarantuje uśmiech zadowolenia na każdej twarzy. 

 

ZNAJDŹ NAJBLIŻSZY SKLEP