Plant Parenting

 

Odkryj „rękę” do roślin!

Rodzina to o wiele więcej niż grupa bliskich osób – to także  wiecznie ubłocony psiak, złota rybka, o której nikt nie wydaje się pamiętać i, oczywiście, kaktus. Doskonale wiemy, jak bardzo cenisz sobie niewymagające rośliny i myślimy podobnie, jak Ty. Oto więc kilka cennych wskazówek jak dbać o kwiatki i wprowadzić do domu więcej zieleni...

1) Regularnie je dokarmiaj. I podlewaj. Mamy dla Ciebie gotowy asortyment konewek, które ułatwią to zadanie.
 
 
2) Podaruj im wygodną doniczkę, na widok której można dosłownie zzielenieć (z zazdrości, rzecz jasna). Od ręcznie wykonanych ceramicznych donic po wspaniałe, pozłacane stojaki – w naszych sklepach znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby podkreślić charakter swojej zielonej enklawy.
 
3) Przyzwyczaj je do regularności. Pomoże Ci w tym terminarz, dzięki któremu zaplanujesz czas swoich zielonych podopiecznych. Odkryj bogatą gamę wzorów – od radosnych grochów po motywy roślinne rodem z lat 50. Do wyboru, do koloru! 
 
4) Mów do nich. 
 
5) Kochaj je. Zapaleni ogrodnicy na start! Ruszajcie do naszych sklepów, aby zaopatrzyć się w odpowiednie narzędzia i akcesoria!
 
Jeśli jednak od powyższych informacji robi się Wam słabo i doniczkowe uprawy bynajmniej nie są Waszym powołaniem, nie szkodzi. Przecież zawsze można wybrać sztuczne kwiaty, co nie? Powiedzmy, że będzie to nasz mały sekret...