Kids April 2019

Okazje na każdą skarbonkę

Jeśli chcesz urządzić dla dzieci niezapomnianą Wielkanoc, postaw na radosne, kolorowe ozdoby i najbardziej upragnione markowe zabawki na rynku. Wprawdzie nie możemy zagwarantować pięknej pogody (*łezki*), ale za to możemy obiecać, że zrobisz u nas fantastyczne wielkanocne zakupy taniej.

Zaklinacze słońca
Jeśli dopisze szczęście i słońce na Wielkanoc wyjrzy zza chmur, to dzieciakom na pewno przydadzą się wytrzymałe dżinsy i sportowe akcesoria, które sprostają wszystkim wyzwaniom na placu zabaw. I tu, jak zawsze, możesz na nas liczyć! Ale dobrze być przygotowanym na każdą pogodę i mieć pod ręką cieplejsze okrycie – koniecznie sprawdź nasz wybór markowych swetrów, kardiganów i bluz z kapturem w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie.

Mokre święta
Deszczowa pogoda nie cieszy nikogo, ale drodzy rodzice, nie panikujcie – mamy na to radę! Właśnie otrzymaliśmy wielką dostawę zabawek, które zapewnią maluchom długie godziny ekscytującej zabawy. Od książek i zestawów kreatywnych po wspaniałe zabawki wykonane z drewna, mamy wszystko, co uchroni maluchy przed nudą i marudzeniem. Niezależnie od tego, co szykuje dla nas pogoda, my szykujemy mnóstwo markowych skarbów taniej.