children's Day

PRZEKAŻ SWOJĄ DAROWIZNĘ JUŻ DZIŚ, A MY JĄ PODWOIMY*

Setki dzieci w Polsce żyją w trudnych warunkach i zmagają się z problemami w szkole. Od roku 2014, wspólnie z naszymi klientami, zebraliśmy na rzecz Akademii Przyszłości Stowarzyszenia WIOSNA blisko 3 miliony złotych. Ten wspaniały wynik osiągnęliśmy dzięki darowiznom przekazanym przez klientów i pracowników oraz dochodom ze sprzedaży  produktów charytatywnych. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, dzieci potrzebują naszej pomocy.

Możesz je wesprzeć, przekazując swoją darowiznę w sklepie przy kasie lub online, aby podarować dzieciom w lokalnych społecznościach przyszłość, o jakiej marzą, poprzez programy edukacyjne i mentorskie. Zebrane fundusze zostaną przekazane Akademii Przyszłości Stowarzyszenia WIOSNA, które pomaga ponad 1600 dzieciom w lokalnych społecznościach w całej Polsce. Podwoimy każdą darowiznę przekazaną przez naszych klientów.*

Ponadto organizacja charytatywna założona przez TK Maxx (The TK Maxx and Homesense Foundation) finansuje dwuczęściowy program, w ramach którego 1,7 miliona funtów (8 808 465 zł) przeznaczono na pomoc społecznościom dotkniętym przez Covid-19.

Dziękujemy Wam za nieustające wsparcie.

Znajdź najbliższy sklep >

Przekaż swoją darowiznę online >

*Dotyczy sum do 100 000 zł i środków przekazanych między 12 a 30 września 2020.