Children's Day Poland Web 2021

Od 2014 roku wspólnie z naszymi klientami zebraliśmy już ponad 3,3 miliona złotych, a we współpracy z Akademią Przyszłości Stowarzyszenia WIOSNA pomogliśmy ponad 3500 dzieciom w lokalnych społecznościach.

W tym szczególnie trudnym dla nas wszystkich czasie Akademia Przyszłości Stowarzyszenia WIOSNA pomaga dzieciom i młodzieży w lokalnych społecznościach rozwijać swój potencjał. Trudności związane z pandemią, w tym lockdown i nauka online, mogą obniżać samoocenę dzieci i wpływać negatywnie na ich poczucie wartości. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, dzieci potrzebują naszego wsparcia.

Kup charytatywne notesy i przypinki zaprojektowane przez OLKĘ OSADZIŃSKĄ w najbliższym sklepie TK Maxx, lub przekaż datek w dowolnej wysokości online tutaj.  Zysk ze sprzedaży produktów przekazujemy na rzecz
Akademii Przyszłości Stowarzyszenia WIOSNA. Razem możemy pomóc dzieciom w lokalnych społecznościach rozwijać swój potencjał.

ZNAJDŹ NAJBLIŻSZY SKLEP 

OSTRZEŻENIE O ALERGENACH
Wycofanie produktu - Keats London Vegan Irish Cream Truffles
Wycofanie produktu - Gardeners Eden Blue Egg Chair PL

Kochasz znane marki i unikatowe skarby w świetnych cenach?

W TK Maxx upolujesz stylowe perełki znanych marek – ubrania dla kobiet, mężczyzn i dzieci, kosmetyki, buty, dodatki i produkty dla domu do 60% taniej*. Sklepy TK Maxx czekają na Ciebie!
Znajdź swój sklep >