Hot TK Maxx News

zamknij X

Hot TK Maxx News


Trendy Dzieci

Trendy Wiosna 2014: Dzieci

Myszka Miki gra w guziki

Błękit zawędrował nawet do mody dziecięcej, ale chłodne barwy w tym departamencie traktujemy na wesoło. Kolorowe przejścia i wesołe nadruki to elementy, na które powinniśmy zwracać uwagę w tym sezonie. Ponadto, jak w dorosłych kolekcjach pojawia się kurtka bomber jacket. Uwaga: gorący trend!Trendy Wiosna 2014: Dzieci

Czapki z głów!

W oczekiwaniu na nadejście wiosennych trendów przepowiadano pojawienie się oliwkowych zieleni, ale nigdzie nie widać ich tak bardzo jak w męskiej modzie dziecięcej. Nie ma jednak mowy o kamuflażu. Nowy sezon przyniósł nam zdecydowanie zbyt dobry humor na to, aby stać w cieniu i chować się w smutnym kącie. Przepędzamy smutki optymistycznym pomarańczem, szerokim uśmiechem i wyśmienitym kapeluszem.

 Trendy Wiosna 2014: Dzieci

Eklektycznie-fantastycznie

Sukienka w tym stylu to ukłon w stronę początku lat dziewięćdziesiątych – tego stylu dzisiejszej młodzieży pozazdrościć mogłaby nawet Winona Ryder. Grunge z domieszką boho – eklektycznie-fantastycznie. Nam się podoba takie łączenie stylów, zwłaszcza gdy motywem przewodnim stylizacji jest swoboda. Choć jest to propozycja z działu dziecięcego, mogłaby się sprawdzić także w garderobie dorosłej artystycznej duszy.