Hot TK Maxx News

zamknij X

Hot TK Maxx News


Tredny Damskie

Casual Lifestyle

Trendy Wiosna 2014: Damski Casual Lifestyle

Niezwykle konserwatywna

Żyć z pasją i wyrażać to na każdym kroku – każdą decyzją, każdą wypowiedzią, każdą stylizacją – oto nasze credo. Połączenia tkanin, fasonów i kolorów to wypadkowa doświadczeń i ambicji. Eleganckie garniturowe spodnie w kantkę może mówią „konserwatywna”, ale zawadiacko podwinięte ponad kostkę podpowiadają „niestandardowa”. Wzbudzaj podziw indywidualnym podejściem do najnowszych trendów i pokaż nam jaka jest Twoja wersja!Trendy Wiosna 2014: Damski Casual Lifestyle

Flirt z klasyką

Sylwetka typu A jest jedną z naszych ulubionych. Sukienki w tym fasonie zawsze podkreślają to, co chcemy pokazać i maskują niedoskonałości, które pragniemy ukryć. Jednak skorygowany i świetny kształt to dopiero pierwsza faza tworzenia udanej stylizacji – trzeba jej jeszcze dodać charakteru. Gdy decydujemy sie na konserwatywne formy i tkaniny staramy się złamać konwencję choćby kolorami – mocny kontrast to sprawdzony sposób na zrobienie dobrego wrażenia.

 Trendy Wiosna 2014: Damski Casual Lifestyle

Zdecydowanie dziewczęco

Cukierkowe, pomadkowe, słodko pastelowe kolory dodają dziewczęcego uroku nawet stylizacjom z rockowym pazurem. Ultrakrótkie szorty (nawet ze skóry albo z połyskującej dzianiny), biały bawełniany podkoszulek i zamszowa kurtka (polecamy fason bomber jacket) i niczego więcej nie potrzeba. Obawiasz się, że jest zbyt męsko? Sięgnij po kopertówkę ze zwierzęcym nadrukiem – et voila!