Hot TK Maxx News

zamknij X

Hot TK Maxx News

Sposób działania


Jak to jest możliwe, że w TK Maxx możemy znaleźć markowe produkty w przystępnych cenach?

Mamy ponad 200 kupców, którzy przez 40 tygodni w roku podróżują po całym świecie w poszukiwaniu modowych skarbów dobrej jakości. Nie kupują oni jednak całych kolekcji danego projektanta tylko wybrane jej elementy. Trzymają rękę na pulsie i szukają produktów, które są naprawdę dobre jakości i w świetnej cenie. Wszystko po to, aby zapewnić naszym klientom wyjątkowy asortyment, który w 90% pochodzi z bieżących kolekcji znanych marek i projektantów. Dzięki niemu mogą oni stworzyć swój indywidualny, oryginalny styl.

Każdy produkt, który zostanie wybrany przez kupców TK Maxx trafia bezpośrednio do jednego
z naszych Centrów Dystrybucyjnych, gdzie zostaje wyceniony, ometkowany i wysłany do sklepu. Wszystko dzieje się bardzo szybko – cały proces trwa zazwyczaj tydzień. To oznacza, że do sklepów TK Maxx codziennie trafia nowa dostawa, a tygodniowo do sklepów dostarczanych jest ok. 10,000 nowych artykuów.  Codzienna wymiana produktów w sklepie to wyznacznik sieci TK Maxx – tylko u nas klienci mają szansę upolować nowe zdobycze każdego dnia tygodnia. Ponadto, każdy z naszych 21 sklepów zawiera około 50,000 artykułów od znanych marek i projektantów.     

To, co nas wyróżnia to także wystrój sklepów i prezentacja asortymentu. U nas nie znajdziesz licznych ekranów plazmowych i wyszukanych dekoracji. Dla TK Maxx najważniejsze są produkty, które zajmują całą powierzchnię sklepu. Asortyment każdego z działów – damskiego, męskiego, dziecięcego, obuwie, akcesoria oraz dla domu – prezentowany jest kategoriami i rozmiarami. Dzięki temu klienci mają okazję zapoznać się z całym bogactwem naszych propozycji w danej kategorii. W poszukiwaniu bluzki, czy spodni nie musimy już przeglądać wszystkich wieszaków – wystarczy przejść do jednego z wyraźnie oznaczonych działów ulubionej kategorii i odnaleźć swój rozmiar. W ten sposób zakupy robi się prościej!