Jak robić zakupy w TK Maxx?

Sekrety udanych zakupów

 

Bądź otwarty – zmień się w poszukiwacza przygód, doświadczeń, a przede wszystkim modowych perełek już od momentu wejścia do sklepu. Kieruj się zasadą „bezkresnych możliwości”! Często znajdziesz u nas produkty, których nawet nie szukałeś, a będą Ci służyć!

Przygotuj się do zakupów – wchodząc do sklepu chwyć za koszyk i wrzucaj do niego to, co od razu wpadnie Ci w oko. Produkty w TK Maxx to często pojedyncze sztuki markowych kolekcji i za chwilę mogą zniknąć. Chwytaj je póki są jeszcze dostępne!

Łowienie perełek – w działach modowych (np. damskim) ubrań szukaj pamiętając o tym, że asortyment rozmieszczony jest z podziałem na kategorię (np. sukienki) oraz rozmiar (np. 38). Łowy czas zacząć!

Masz tylko chwilę? – rób zakupy z misją! Wejdź tylko do jednego z naszych działów (np. akcesoria, dział dla domu, buty) i szukaj pokus tylko w obrębie tej części sklepu.

Odwiedzaj nas często – do każdego sklepu asortyment dostarczany jest kilka razy w tygodniu, aby klienci zawsze mieli duży wybór unikalnych produktów.

Bądź czujny – to, co widzisz może zaraz zniknąć z półek i wieszaków. Cały nasz asortyment znajduje się na terenie sklepu – nie mamy magazynów, w których przechowujemy dodatkowe sztuki danego produktu. Należy zatem szybko chwytać okazję, póki jeszcze jest!

Bądź przyjazny ekologicznie – kup jedną z naszych recyklingowanych toreb, a pomożesz nie tylko środowisku, ale również dzieciom potrzebującym pomocy, bowiem część dochodów ze sprzedaży toreb przekazujemy na rzecz naszego partnera charytatywnego.

Dowiedz się więcej o naszej działalności z zakresu odpowiedzialności społecznej biznesu.

Chcesz wiedzieć więcej?