ZOSTAŃ BOHATEREM Z TK MAXX

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka do wszystkich sklepów TK Maxx trafiła nowa, charytatywna kolekcja wyjątkowych gadżetów zaprojektowanych przez markę BIZUU. Dochód z jej sprzedaży* zostanie przekazany na rzecz podopiecznych programu AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI Stowarzyszenia WIOSNA.

Akademia Przyszłości prowadzona przez Stowarzyszenia WIOSNA jest strategicznym partnerem TK Maxx od 2014 roku. Program wspiera ponad 2000 dzieci z lokalnych społeczności w całej Polsce, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej lub rodzinnej i które w obliczu codziennych życiowych zmagań i szkolnych porażek straciły wiarę w siebie.

Seria charytatywnych gadżetów odwołuje się do bohaterstwa tych wszystkich, którzy niosą pomoc. Sprzedawane we wszystkich sklepach TK Maxx charytatywne przypinki mają kształt serca i gwiazdki, a ich kolorystyka nawiązuje do typowo bohaterskich barw! Oprócz przypinek (koszt 4.99 zł), do sprzedaży trafiły również bohaterskie bandamki (koszt 12.99 zł).

Dodatkowo, przy kasach w okresie od 15 maja do 3 czerwca, znajdą się specjalne puszki, do których można wrzucać pieniądze, które wesprą inicjatywę.

AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI jest programem Stowarzyszenia WIOSNA, który pomaga dzieciom z trudnościami w osiąganiu lepszych wyników w nauce oraz poznawaniu swoich mocnych stron. Dzięki skutecznym działaniom, przeprowadza swoich podopiecznych od porażki w szkole do sukcesu w życiu.

Uwaga! W dniach 2-3 czerwca we wszystkich sklepach TK Maxx w Polsce zaplanowaliśmy dla dzieci wyjątkowe atrakcje. Zapraszamy!

*po odliczeniu podatku

Znajdź najbliższy sklep