HELLO WARSAW – sklep TK Maxx w Atrium Promenada już otwarty!

9 lutego 2017

23 lutego 2016 r. TK Maxx otworzył swój szósty sklep w Warszawie, w Atrium Promenada przy ul. Ostrobramskiej 75C (wejście od ul. Perkuna). Sklep jest naszą 35. lokalizacją w Polsce! 

Na 2 010 m² nowego sklepu znalazło się aż 6 działów: moda damska, moda męska, produkty dla dzieci, akcesoria, obuwie i dział dla domu. Najwięksi miłośnicy trendów i niepowtarzalnych okazji przed witryną sklepu pojawili się jeszcze przed oficjalną godziną otwarcia – było na co czekać, wszystkie stylowe perełki w TK Maxx dostępne są w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie – i to przez cały rok!

W dniu otwarcia, poza okazyjnymi cenami i tysiącami wiosennych trendów, na klientów czekało wiele atrakcji. Najważniejszą z nich był konkurs „Czerwony Wieszak”, w którym do wygrania były karty upominkowe na zakupy w TK Maxx o wartości 100, 500 oraz aż 700 złotych! Łącznie w TK Maxx w Atrium Promenada zwyciężyło aż 29 osób! Dodatkowo, klienci mieli okazję wziąć udział w konkursie Fotobudka, robiąc sobie zabawne zdjęcia.