WIELKIE OTWARCIE DRUGIEGO TK MAXX W ŁODZI! 19 MAJA 2016, g. 10:00

19 maja o g. 10:00 nastąpi wielkie otwarcie sklepu TK Maxx w Manufakturze przy ul. Ogrodowej 19A

To okazja dla wszystkich mieszkańców Łodzi i okolic do zrobienia markowych zakupów aż do 60% taniej* m.in. dla kobiet, mężczyzn, dzieci oraz dla domu. Na powierzchni ponad 1727 m2 przygotowaliśmy dla poszukiwaczy designerskich skarbów wiele szans na okazyjne zakupy!

W dniu otwarcia klienci będą również mogli wziąć udział w konkursie, w których do wygrania są atrakcyjne nagrody! W konkursie „Czerwony Wieszak” każdy klient będzie miał szansę znaleźć 29 wieszaków (złotych, srebrnych i jeden czerwony), których kolory odpowiadają wartościom kart upominkowych. Do wygrania jest 25 kart za 100 zł, 3 karty 500 zł oraz 1 za 700 zł! Dodatkowo, będzie można zrobić sobie serię zdjęć w GIFbudce, które pojawią się na profilu marki w formie GIFów i wezmą udział w konkursie, w którym do wygrania są dodatkowe karty na zakupy w sklepach TK Maxx!

Zapraszamy na otwarcie do sklepu TK Maxx w Manufakturze już 19 maja o godzinie 10:00!

Uwaga! Asortyment w sklepach TK Maxx różni się w zależności od lokalizacji, dlatego jeszcze więcej skarbów znajdziesz w TK Maxx Pasaż Łódzki, al. Jana Pawła II 30!

* od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie