KUP KOSZULKĘ LUB TORBĘ CHARYTATYWNĄ W TK MAXX I PODARUJ DZIECIOM PRZYSZŁOŚĆ, O JAKIEJ MARZĄ.

31 maja 2016

Już od 1 czerwca w TK Maxx prowadzona będzie sprzedaż limitowanych koszulek i toreb z nadrukami Dennisa Wojdy, który inspirował się dziecięcymi marzeniami. Dochody ze sprzedaży produktów będą przekazane na rzecz programu AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI, który wspiera edukację i rozwój dzieci. Akcję wspiera topmodelka Kamila Szczawińska, mama dwójki dzieci, która powiedziała:

„Od lat towarzyszy mi poczucie społecznej misji i chęć pomocy tym, którzy jej potrzebują. Z ogromną przyjemnością i z potrzeby serca angażuję się w działania charytatywne, bo wiem, że mogę przyczynić się do spopularyzowania tego typu inicjatyw.”

Dodatkowo w dniach 28 i 29 maja oraz 1 czerwca we wszystkich sklepach TK Maxx w Polsce zaplanowaliśmy dla dzieci wyjątkowe atrakcje. W Warszawie 1 czerwca zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w specjalnych warsztatach z udziałem Kamili Szczawińskiej. Tego dnia na maluchów czekają wyjątkowe aktywności, podczas których będą mogły wykazać się swoją kreatywnością. Zapraszamy do sklepu od godziny 14.00! Do 1 czerwca we wszystkich sklepach trwają również zbiórki na rzecz programu AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI Stowarzyszenia WIOSNA, które można wesprzeć wrzucając datek do puszek przy kasach! Fundusze zebrane w ciągu zbiórki w całości zostaną przekazane na rzecz inicjatywy, mającej na celu wsparcie edukacji i rozwoju 2000 potrzebujących dzieci ze społeczności lokalnych.AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI jest programem Stowarzyszenia WIOSNA, który pomaga dzieciom z trudnościami w osiąganiu lepszych wyników w nauce oraz poznawaniu swoich mocnych stron, przeprowadzając podopiecznych od porażki w szkole do sukcesu w życiu.